aboutus
Linia produkcyjna

Nasza produkcja jest uznaną na całym świecie firmą produkującą odczynniki peptydowe, niestandardowe peptydy i przeciwciała, z siedzibą główną o powierzchni 450 000 stóp kwadratowych z siedzibą w Hubei i łącznie 5 globalnymi zakładami produkcyjnymi i 3 centrami badawczo-rozwojowymi na całym świecie, zatrudniającymi ponad 1000 pracowników, w tym najlepszych specjalistów o silnym Tło przemysłu biotechnologicznego. Produkcja jest w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty o wartości dodanej i zaawansowane technologicznie produkty związane z peptydami dzięki silnym i zróżnicowanym możliwościom oraz ponad 13-letniemu doskonałemu doświadczeniu w zarządzaniu i ekonomii skali.

 

 

R & D

Z prowincjonalnym centrum badawczo-rozwojowym i ponad 80 patentami krajowymi, Jusheng stworzył pełną gamę produktów - łącznie ponad 2000 rodzajów - w Aktywnych Składnikach Farmaceutycznych i Środkach farmaceutycznych.

Wuhan Senwayer Century Chemical Co., Ltd. Wuhan Senwayer Century Chemical Co., Ltd. Wuhan Senwayer Century Chemical Co., Ltd. Wuhan Senwayer Century Chemical Co., Ltd.
Szczegóły kontaktu