products

Kulturystyka Lorcaserin Hydrochloride, CAS 846589-98-8 Best Fat Burning Steroid

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Senwayer Brand
Orzecznictwo: ISO, 9001, USP
Numer modelu: 846589-98-8
Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Discount is possible if your order is big enough
Szczegóły pakowania: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1 kg, 10 kg
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych
Zasady płatności: T / T z góry, Money Gram, Western Union, Przelew bankowy.
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Szczegóły informacji
CAS: 846589–98–8 Alias: Chlorowodorek lorkaseryny, chlorowodorek lorkaseryny
Wygląd: Prawie biały krystaliczny proszek Czystość: 99%
Stopień: Klasa farmaceutyczna Zbiory: Wystarczająca ilość towaru
High Light:

najlepsze suplementy odchudzające

,

leki spalające tłuszcz


opis produktu

Medycyna Lorcaserin HCl Lorcaserin Hydrochloride Weight Reducing Raw Material Drug

Szybki szczegół


Nazwa produktu: Chlorowodorek Lorcaserin
Synonim: Belviq, Apd 356, (1R) -8-chloro-l-metylo-2,3,4,5-tetrahydro-lH-3-benzazepina
CAS: 846589-98-8
MF: C11H15Cl2N
Test: 99% min
Temperatura wrzenia: 288,125 ° C przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu: 126,054 ° C
Standardy jakości : USP
Wygląd : Biały do ​​prawie białego krystaliczny proszek


Lorcaserin jest lekiem na receptę stosowanym do wspomagania dorosłych otyłych lub z nadwagą i mających problemy zdrowotne związane z wagą, aby schudnąć i nie odzyskać tej wagi. Lek Lorcaserin należy stosować razem z dietą o obniżonej kaloryczności i planem ćwiczeń.

Opis Lorcaserin:


1 Lorcaserin jest stosowany długoterminowo w celu zmniejszenia masy ciała u osób otyłych.
2 Lorcaserin jest lekiem na receptę stosowanym do wspomagania dorosłych otyłych lub z nadwagą i mających problemy zdrowotne związane z wagą, aby schudnąć i nie odzyskać tej wagi. Lek Lorcaserin należy stosować razem z dietą o obniżonej kaloryczności i planem ćwiczeń.
3 Lorcaserin, obecnie sprzedawany pod nazwą handlową Belviq, a poprzednio Lorqess podczas opracowywania, jest lekiem odchudzającym opracowanym przez firmę Arena Pharmaceuticals. Ma właściwości serotonergiczne i działa anorektycznie.
4 Lorcaserin jest selektywnym agonistą receptora 5-HT2C, a testy in vitro tego leku wykazały rozsądną selektywność względem 5-HT2C w porównaniu z innymi pokrewnymi celami. Receptory 5-HT2C znajdują się niemal wyłącznie w mózgu i można je znaleźć w splotu naczyniówkowym, kora mózgowa, hipokamp, ​​móżdżek, jądro migdałowate, wzgórze i podwzgórze. Aktywacja receptorów 5-HT2C w podwzgórzu ma na celu wywołanie aktywatoproopiomelanokortyny (POMC) i w konsekwencji promowanie utraty wagi poprzez uczucie sytości. Hipoteza ta jest poparta badaniami klinicznymi i innymi badaniami.

Dawkowanie leku Lorcaserin:


Lorcaserin jest wskazany jako dodatek do diety o obniżonej kaloryczności i zwiększonej aktywności fizycznej w przypadku przewlekłego leczenia masy ciała u otyłych osób dorosłych (BMI 30 kg / m2 lub więcej) lub u pacjentów z nadwagą (BMI 27 kg / m2 lub więcej) przy najmniej jeden współistniejący stan związany z wagą, taki jak nadciśnienie, cukrzyca typu 2 lub dyslipidemia.

Zalecana dawka to 10 mg doustnie dwa razy na dobę z posiłkiem lub bez posiłku. Jeśli pacjenci nie osiągną 5% redukcji masy ciała do 12. tygodnia, powinni przestać brać lorkasetynę, ponieważ jest mało prawdopodobne, że osiągną oni jakąkolwiek utratę wagi z lekiem.

Lorcaserin można stosować u pacjentów z łagodną lub umiarkowaną niewydolnością wątroby, którzy nie wymagają dostosowania dawki; jednak należy zachować ostrożność w przypadku pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, ponieważ nie przeprowadzono badań nad wpływem leku na tę populację. Chociaż lorkaserynę można stosować u pacjentów z łagodnymi zaburzeniami czynności nerek, zaleca się zachowanie ostrożności u osób z umiarkowanymi zaburzeniami czynności nerek. Nie zaleca się stosowania lorkaseryny u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek lub schyłkową niewydolnością nerek.

Lorcaserin jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży i jest wymieniony jako lek X kategorii ciąży. Stwierdzono, że nie ma żadnej znanej korzyści dla kobiet w ciąży, ponieważ sprzyja utracie wagi. Brak danych potwierdzających stosowanie leku u matek karmiących.

Pakowanie i dostawa:


Masowe zapasy, aby upewnić się, że dostawa zostanie zrealizowana natychmiast po dokonaniu płatności. Towar zostanie wysłany w ciągu 12 godzin po otrzymaniu płatności.
Specjalny pakiet gwarantuje odprawę celną.

Szczegóły kontaktu
Abby Xiang

Numer telefonu : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156