products

Zdrowy proszek flutamidowy do leczenia raka prostaty API CAS 13311-84-7

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Senwayer Brand
Orzecznictwo: ISO, 9001, USP
Numer modelu: 13311-84-7
Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Discount is possible if your order is big enough
Szczegóły pakowania: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1 kg, 10 kg
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych
Zasady płatności: T / T z góry, Money Gram, Western Union, Przelew bankowy.
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Szczegóły informacji
CAS: 13311–84–7 Wygląd: Prawie biały krystaliczny proszek
Czystość: 99% Stosowanie: W leczeniu raka prostaty
Zbiory: Wystarczająca ilość towaru Stopień: Klasa farmaceutyczna
High Light:

surowy surowiec chemiczny

,

api surowiec


opis produktu

Zdrowe Flutamid dla prostaty Cancer Cure API White Steroid Powder CAS 13311-84-7

Szybki szczegół

Nazwa: Flutamid
CAS: 13311-84-7
MF: C11H11F3N2O3
MW: 276,21
EINECS: 236-341-9
Kategorie produktów: Przeciwciała do badań i eksperymentów
Właściwości chemiczne: Białe ciało stałe
Standard: Enterprise Standard
Uszczelka: worek foliowy lub w razie potrzeby
Stosowanie

Neuroleptyczny

Flutamid jest niesteroidowym lekiem antyandrogenowym; przeciwnowotworowe (hormonalne).

Antyandrogen; przeciwnowotworowe (hormonalne).

Zastosowania flutamidu


Lek ten jest stosowany w leczeniu mężczyzn z rakiem prostaty i jest stosowany z innymi lekami, a czasami z radioterapią.

Flutamid należy do grupy leków zwanych antyandrogenami (anty-testosteron). Testosteron, naturalny hormon, pomaga rakowi prostaty rozwijać się i rozprzestrzeniać. Flutamid działa poprzez blokowanie działania testosteronu, spowalniając w ten sposób wzrost i rozprzestrzenianie się raka gruczołu krokowego.

Jak stosować flutamid


Zapoznaj się z ulotką dla pacjenta dostarczoną przez farmaceutę przed rozpoczęciem stosowania flutamidu i za każdym razem, gdy otrzymujesz wkład. W razie jakichkolwiek pytań należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Lek ten należy przyjmować doustnie z posiłkiem lub bez posiłku, zwykle 3 razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dawkowanie zależy od stanu zdrowia i odpowiedzi na leczenie.

Używaj tego leku regularnie, aby jak najwięcej z niego skorzystać. Aby pomóc Ci zapamiętać, rób to o tej samej porze każdego dnia. Nie przerywaj żadnych leków na raka prostaty, chyba że lekarz zaleci inaczej. Zatrzymanie leków może pozwolić na szybsze rozprzestrzenianie się raka.

Środki ostrożności


Przed przyjęciem flutamidu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o uczuleniu na niego; lub jeśli masz jakiekolwiek inne alergie. Ten produkt może zawierać nieaktywne składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne lub inne problemy. Porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby uzyskać więcej informacji.

Przed zastosowaniem tego leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o historii choroby, w szczególności o: problemach z wątrobą, pewnym niedoborze enzymu (dehydrogenaza glukozo-6-fosforanowa-G6PD), paleniu tytoniu, chorobie hemoglobiny M.

Lek ten może rzadko powodować zawroty głowy i senność. Nie prowadź, nie korzystaj z maszyn ani nie wykonuj czynności wymagających czujności, dopóki nie upewnisz się, że możesz bezpiecznie wykonywać takie czynności. Unikaj napojów alkoholowych.

Ten lek nie jest zwykle stosowany u kobiet. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby była stosowana podczas ciąży lub karmienia piersią. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny unikać dotykania lub przypadkowego przyjmowania tego leku.

Efekty uboczne Flutamidu


Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli masz objawy reakcji alergicznej: pokrzywka; trudne oddychanie; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Flutamid może powodować poważne problemy z wątrobą.

Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli: nudności, ból w górnej części brzucha, utrata apetytu; swędzenie, uczucie zmęczenia, objawy grypopodobne; ciemny mocz, gliniaste taborety; lub żółtaczka (zażółcenie skóry lub oczu).

  • Typowe działania niepożądane mogą obejmować:

obrzęk lub tkliwość piersi;
uderzenia gorąca;
wymioty, biegunka; lub
impotencja, utrata zainteresowania seksem.

Interakcje flutamidowe


Skutki niektórych leków mogą ulec zmianie, jeśli przyjmujesz jednocześnie inne leki lub produkty ziołowe. Może to zwiększyć ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych lub spowodować, że leki nie będą działały prawidłowo. Te interakcje leków są możliwe, ale nie zawsze występują. Twój lekarz lub farmaceuta może często zapobiegać interakcjom lub zarządzać nimi, zmieniając sposób korzystania z leków lub ścisłego monitorowania.

Aby pomóc lekarzowi lub farmaceucie zapewnić najlepszą opiekę, przed rozpoczęciem leczenia tym produktem należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich używanych produktach (w tym lekach na receptę, lekach bez recepty i produktach ziołowych). Podczas korzystania z tego produktu nie należy rozpoczynać, zatrzymywać ani zmieniać dawki jakichkolwiek innych leków stosowanych bez zgody lekarza.

Szczegóły kontaktu
Abby Xiang

Numer telefonu : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156