products

Najbardziej skuteczny lek na odchudzanie Proszek CAS 52009-14-0 Pirogronian wapnia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Senwayer Brand
Orzecznictwo: ISO, 9001, USP
Numer modelu: 52009-14-0
Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Discount is possible if your order is big enough
Szczegóły pakowania: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1 kg, 10 kg
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych
Zasady płatności: T / T z góry, Money Gram, Western Union, Przelew bankowy.
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Szczegóły informacji
CAS: 52009–14–0 MF: C6H6CaO6
Wygląd: Prawie biały krystaliczny proszek Czystość: 99%
Stosowanie: Leki odchudzające Zbiory: Wystarczająca ilość towaru
High Light:

najlepsze suplementy odchudzające

,

leki spalające tłuszcz


opis produktu

Bezpieczne wapniowe pirogronian Usuwanie tłuszczu i medycyna Weight CAS 52009-14-0 Powder

Szybki szczegół


Nazwa: Pirogronian wapnia
Nr CAS: 52009-14-0
Formuła: C6H6CaO6
Waga molekularna: 214,19
Synonimy: Propanowy kwas, 2-okso-, sól wapniowa (9C1);
EINECS: 257-599-9
Gęstość: 0,35 g / ml min
Temperatura wrzenia: 165ºC przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu: 54,3ºC
Wygląd: Biały proszek

Opis pirogronianu wapnia


Pirogronian wapnia występuje naturalnie w organizmie, gdy pokarm jest trawiony i zamieniany w energię. Pomaga w dostarczaniu glukozy i białka do komórek i wspomaga organizm w funkcjonowaniu, spalaniu energii i zapobieganiu przechowywania żywności w postaci tłuszczu.

Proces, w którym organizm zamienia jedzenie na energię, znany jest jako "cykl Krebsa", a pirogronian wapnia zwiększa prędkość cyklu, zwiększając dostępną energię do użycia.

Wapń jest mineralnym stabilizatorem pirogronianu. Można również znaleźć pirogronian sodu i pirogronian potasu, ale ogólnie zachęcają one organizm do zatrzymania płynów, przeciwdziałając korzyściom utraty masy, jakie zapewnia pirogronian wapnia.

Kto potrzebuje pirogronianu wapnia?


  • Suplementy pirogronianu wapnia pomagają spalić nadmiar tłuszczu. Są szczególnie skuteczne w redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy żołądka i minimalizacji zapasów tłuszczu w udach. Działają one szczególnie dobrze u tych, którzy zdrowo odżywiają się zdrowo i regularnie ćwiczą, przekształcając jedzenie w energię i zwiększając metabolizm. Inne korzystne działania niepożądane mogą obejmować obniżenie ciśnienia krwi i obniżenie poziomu cholesterolu. Jego właściwości antyoksydacyjne pomagają zwalczać naturalny proces starzenia.
  • Sportowcy uważają, że suplementy pirogronianów wapnia mogą pomóc w budowaniu mięśni, zapewniając trwałą energię i siłę, jednocześnie walcząc ze zmęczeniem. Badania wykazały, że przyjmowanie 25 g pirogronianu wapnia dziennie wraz z 75 gramami dihydroksyacetonu może zwiększyć mięśnie trójdzielne o 20 procent.
  • Suplementy pirogronianu wapnia mogą być skuteczną pomocą dla osób próbujących schudnąć. Daje dodatkowy impuls do spalania tłuszczu, zwiększa ilość zużywanej energii i przyspiesza pożądaną utratę wagi, jednocześnie zapobiegając produkcji tłuszczu.
  • Pirogronian wapnia zazwyczaj występuje w kapsułkach 750 mg, chociaż może również występować w postaci tabletki, proszku lub płynu. Zalecana dawka to 2x750mg kapsułek po obiedzie i 2 po kolacji lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jednak, aby uzyskać bardziej imponujące wyniki, zalecane jest 5 gramów dziennie (7 tabletek), ale ze względu na wysokie koszty może być to zaporowe dla większości osób na długoterminowej diecie.
  • Osoby przyjmujące jakiekolwiek leki powinny porozmawiać z lekarzem przed podjęciem pirogronianu wapnia, ponieważ może on reagować z lekami na receptę. Sporadyczne działania niepożądane mogą obejmować gaz, wzdęcia, biegunkę i częstsze wypróżnienia.
  • Pirogronian wapnia występuje w wielu naturalnych pokarmach, takich jak jabłka, sery, czerwone wino i ciemne piwo. Niestety jest on obecny w tak niewielkich ilościach, że nie jest praktycznym źródłem korzyści odchudzających. Na przykład, aby otrzymać 5 g pirogronianu wapnia dziennie, musisz zjeść 70 jabłek!

Suplementy pirogronianu wapnia


Suplementy pirogronianu wapnia mogą być skuteczną pomocą dla osób próbujących schudnąć. Daje dodatkowy impuls do spalania tłuszczu, zwiększa ilość zużywanej energii i przyspiesza pożądaną utratę wagi, jednocześnie zapobiegając produkcji tłuszczu.

Pirogronian wapnia zazwyczaj występuje w kapsułkach 750 mg, chociaż może również występować w postaci tabletki, proszku lub płynu. Zalecana dawka to 2x750mg kapsułek po obiedzie i 2 po kolacji lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jednak, aby uzyskać bardziej imponujące wyniki, zalecane jest 5 gramów dziennie (7 tabletek), ale ze względu na wysokie koszty może być to zaporowe dla większości osób na długoterminowej diecie.

Osoby przyjmujące jakiekolwiek leki powinny porozmawiać z lekarzem przed podjęciem pirogronianu wapnia, ponieważ może on reagować z lekami na receptę. Sporadyczne działania niepożądane mogą obejmować gaz, wzdęcia, biegunkę i częstsze wypróżnienia.

Szczegóły kontaktu
Abby Xiang

Numer telefonu : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156