products

Doustne leki przeciw odchudzaniu Surowce medyczne Calcium Pyruvate CAS 52009-14-0

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Senwayer Brand
Orzecznictwo: ISO, 9001, USP
Numer modelu: 52009-14-0
Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Discount is possible if your order is big enough
Szczegóły pakowania: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1 kg, 10 kg
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych
Zasady płatności: T / T z góry, Money Gram, Western Union, Przelew bankowy.
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Szczegóły informacji
CAS: 52009–14–0 MF: C6H6CaO6
Wygląd: Prawie biały krystaliczny proszek Czystość: 99%
Inna nazwa: PIRUWIAN WAPNIA; PIRUWIAN WAPNIA termin płatności: <i>T/T.</i> <b>T/T.</b> <i>Western union, Money Grams, Bitcion and Paypal</i> <b>Western union, Mone
High Light:

sterydy odchudzające

,

leki spalające tłuszcz


opis produktu

Pirograwitator wapnia, doustny, medyczny środek wiążący tłuszcze, surowy CAS 52009-14-0

Szybki szczegół


Nazwa produktu: Pirogronian wapnia
Synonimy: KWASU WAPNIA PYRUWOWEGO, PYRUWATE WAPNI, PYRUWYK WAPNIOWY, sól wapniowa kwasu 2-okso-propanowego, pirogronian (Ca, Mg, Na, Etc), pirogronian kakaowy, pirogronian kalcimowy, kwas pirogronowy wapniowy
CAS: 52009-14-0
MF: C6H6CaO6
MW: 214,19
EINECS: 257-599-9
Kategorie produktów: FINE Chemical & INTERMEDIATES; dodatek do żywności
Termin płatności T / T. Western union, Money Grams, Bitcion i Paypal
Czas dostawy 4 do 6 dni roboczych

Opis pirogronianu wapnia


Pirogronian wapnia jest naturalnie występującą substancją, która pomaga przekształcać cukier i skrobie w energię. Po rozbiciu cukrów i skrobi przetworzona energia działa jak katalizator do spalania nadmiaru tłuszczu. Badania pokazują, że pirogronian wapnia ma zwiększony efekt spalania tłuszczu poprzez zwiększenie metabolizmu, pomagając w rozkładzie zgromadzonego nadmiaru tłuszczu w organizmie.

Pirogronian to substancja naturalnie występująca w organizmie, gdy rozkłada cukier (glukozę). Pirogronian wapnia to połączenie naturalnie występującego kwasu pirogronowego związanego z wapniem, który może poprawić metabolizm i pomóc poczuć się bardziej pobudzony!

Korzyści zdrowotne z pirogronianu wapnia


Pirogronian wapnia może pomóc tym, którzy mają problemy z utratą wagi, pomagając w konwersji cukru i skrobi w energię. Ta wymiana może pomóc:

1 Zwiększ swój metabolizm
2 Zwiększ poziomy energii
3 Pomoc w rozbijaniu nadmiaru tłuszczu przechowywanego w twoim ciele

Kiedy stosowany jako część zdrowej diety z regularnymi ćwiczeniami, pirogronian wapnia może być skuteczną pomocą w twoim programie odchudzania. Nasze doświadczenie pokazało, że Pyruvate jest doskonałym suplementem diety, który działa najlepiej dla osób, które są przynajmniej umiarkowanie aktywne - od 20 do 30 minut ćwiczeń (szybki marsz) od 3 do 4 razy w tygodniu. Większość ludzi zauważa wzrost poziomu energii już po około 10 dniach!

Dodatek pirogronianu wapnia to świetna wartość


  • Whole Health używa wapnia jako czynnika stabilizującego pirogronian, soli kwasu pirogronowego. Wapń jest preferowany w porównaniu z innymi alternatywami, takimi jak sód i potas, ponieważ przyciąga najmniejszą ilość wody. Dlatego każda kapsułka zawiera więcej suplementu, co daje bardziej skuteczny produkt i lepszą wartość dla Ciebie!
  • Zwiększ swoją energię dzięki pirogronianowi wapnia w ramach twojego zdrowego stylu życia! Dieta i ćwiczenia wraz z suplementami jakości całego zdrowia mogą skutecznie wspomóc program odchudzania i rozkładać tłuszcz w organizmie, więc zacznij już dziś budować nowego!

Szczegóły kontaktu
Abby Xiang

Numer telefonu : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156